You are currently viewing

Embrace+ LED-owa bransoletka dla smartfonów

Jeśli trzymacie telefon w kieszeni lub torebce to pewnie nie raz zdarzyło się Wam, że nie usłyszeliście lub pouczyliście połączeni przychodzącego. Teraz nadchodzi dla Was idealne rozwiązanie. Na razie jest to co prawda projekt bransoletki o nazwie Embrace+, ale to nie zmienia faktu, że za kilka dolarów możecie ją już nabyć w serwisie Kickstarter. Jednak nim przejdziemy do pieniędzy zapoznajmy się z naszym dzisiejszym gadżetem. Do jego poprawnego działania potrzebny jest smartfon z Androidem lub iOS-em. Po odpowiedniej kalibracji bransoletka będzie informowała nas między innymi o nieodebranym połączeniu, o tym, że otrzymaliśmy smsa, wiadomość e-mail, czy też o wiadomości z portalu społecznościowego.  

Miłym dodatkiem jest specjalna, dotykowa, aplikacja która można modyfikować kolory i przypisywać je do konkretnych zdarzeń zachodzących w naszym telefonie. Dzięki temu z łatwością rozpoznamy, czy w kieszeni czeka na nas wiadomość na FB czy też może jakiś ważny SMS. Aplikacja pozwala również na tworzenie profili, które można dostosować do pory dnia, godziny, a nawet wydarzenia (praca, dom, koncert etc.). Obsługiwane komunikaty to dokładnie: przychodzące połączenia, wiadomości sms, email, instagram, twitter, tumblr, facebook, linkedin, skype, wiadomości z kalendarza, alarm i timer, niski poziom baterii, telefon poza zasięgiem. Komputery


Embrace+ będzie dostępne w trzech różnych wzorach widocznych na poniższych zdjęciach. Warto dodać, że urządzenie po naładowaniu działa około 10 dni przy średnim częstotliwości używania. Ładowanie odbywa się za pomocą portu USB i trwa 10 minut. Niestety, jak już wspomniałem bransoletka jest na razie projektem i najprawdopodobniej w czerwcu trafi do obiegu. Dlatego jeśli chcecie ją mieć jako pierwsi wystarczy, że wesprzecie autorów projektu kwotą 49 dolarów. Do tego warto jeszcze doliczyć koszty transportu poza granie USA – 10 zielonych banknotów.

http://www.kickstarter.com/projects/embraceplus/embrace-1/widget/video.html

Dodaj komentarz